Abielusõrmused 585 valgest kullast (14k) koos Teemantiga AMBE220730


Saadavus: Tellimisel

840,00 EUR

Suurepärased Teemanti(te)ga abielusõrmused. Kaasa tasuta kinkekarp ja lasergraveering. Kuldsõrmused on seest kumerdatud. Paari kaal on ca. 13,8 g (sõltub sõrmuste suurustest). Suurused 48-72 (sise-ümbermõõt - võimalikud ka muud suurused).

Rohkem detaile

Sõrmuste andmed

 

Mudel AMBE220730
Materjal 585 valgest kullast (14k) (niklivaba)
Viimistlus matt
Laius 5 mm
Vorm lame
Kivid Teemant 3 x 0,01 ct. GH/SI (Briljantlihv)
Suurused 48-72 (sise-ümbermõõt - võimalikud ka muud suurused)
Kaal ca. 13,8 g (sõltub sõrmuste suurustest)

 

Tellimine

Abielusõrmuste tellimise aeg on 14-28 tööpäeva (keskmiselt 18-tööpäeva jooksul). Sõrmuse suuruse määramiseks palume pöördud meie poole. Soovi korral saate suurused määrata ka enamikes juveelipoodides (sellisel juhu oleks vaja küsida ümbermäätu või läbimõõtu).

Graveerimine

Pakutavatele sõrmustele kehtib Tootja poolt tasuta graveerimine (vt. "Tagastused ja tehingu tüshistamine"). Tootja pakub seitset erinevat kirjastiili (vt. allolevaid stiile). Lisaks on võimalik graveerida ka Eestis (kirjastiilide valik sõltub kullassepa valikust). Tasuta graveerimine sisaldab kuni 25 sümboli graveerimist valitud 15 kirjastiili hulgast.

Kinkekarp

Kõigi abielusõrmustega tuleb kaasa tasuta kinkekarp kahele sõrmusele (paarile).

Tagastused ja tehingu tüshistamine

Antud sõrmustele kehtivad tootja tagastamise tüüptingimused. Tellitud sõrmused on võimalik tagastada 14 – päeva jooksul peale kättesaamist. Tellimuse tühistamisele arvestame tagastatavalt summal maha kuni 15 EURi transpordikulude katteks. Tagastada ei saa graveeringuga sõrmuseid.

Tasumine

Tasuda on võimalik täissummas või kahes osas 50% ettemaksuga. Tasumisviisid: krediitkaardid PayPal.com vahendusel, ülekandega Sampo Panka, SEB Panka, või Swedbanka ning pangalingi vahendusel.

Külaliste kommentaarid puuduvad.

Kirjuta oma arvustus

Kirjuta oma arvustus