Abielusõrmused 585 valgest kullast (14k) koos Teemantiga AMBS220700


Saadavus: Tellimisel

902,50 EUR

Suurepärased Teemantiga abielusõrmused. Kaasa tasuta kinkekarp ja graveering. Kuldsõrmused on seest kumerdatud. Paari kaal on ca. 14,8 g (sõltub sõrmuste suurustest). Suurused 15 - 23 (sisemine läbimõõt - võimalikud ka muud suurused).

Rohkem detaile

Sõrmuste andmed

 

Mudel AMBS220700
Materjal 585 valgest kullast (14k) (niklivaba)
Viimistlus matt, osaline poleering
Laius 6 mm
Vorm lame
Kivid Teemant 0,03 ct. GH/SI (Briljantlihv)
Suurused 15 - 23 (sisemine läbimõõt - võimalikud ka muud suurused)
Kaal ca. 14,8 g (sõltub sõrmuste suurustest)
Tavahind 1460.- EUR

 

Tellimine

Abielusõrmuste tellimise aeg on 3-5 nädalat (keskmiselt 3 nädala jooksul). Sõrmuse suuruse määramiseks palume pöördud meie poole. Soovi korral saate suurused määrata ka enamikes juveelipoodides (sellisel juhu oleks vaja küsida ümbermäätu või läbimõõtu).

Graveerimine

Pakutavatele sõrmustele kehtib Tootja poolt tasuta graveerimine (vt. "Tagastused ja tehingu tüshistamine"). Tootja pakub seitset erinevat kirjastiili (vt. allolevaid stiile). Lisaks on võimalik graveerida ka Eestis (kirjastiilide valik sõltub kullassepa valikust). Tasuta graveerimine sisaldab kuni 25 sümboli graveerimist valitud 15 kirjastiili hulgast.

Kinkekarp

Kõigi abielusõrmustega tuleb kaasa tasuta kinkekarp kahele sõrmusele (paarile).

 

Tagastused ja tehingu tüshistamine

Kuna tegemist on vastavalt kliendi mõõtudele valmistatavate toodetega, siis neid tagastada ei saa. Juhul, kui tooted on meie laos juba olemas, siis tagastamine on võimalik.


Tasumine

Tasuda on võimalik täissummas või kahes osas 50% ettemaksuga. Tasumisviisid: krediitkaardid PayPal.com vahendusel, ülekandega Sampo Panka, SEB Panka, või Swedbanka ning pangalingi vahendusel.

Omadus Väärtus
Proov 585/14K
Metall valge kuld
Tellimisaeg 14-28 päeva

Külaliste kommentaarid puuduvad.

Kirjuta oma arvustus

Kirjuta oma arvustus