Abielusõrmused 585 valgest kullast (14k) koos Teemantiga AMBS227600


Saadavus: Tellimisel

805,00 EUR

Suurepärased Teemantiga abielusõrmused on valmistatud suurepärase kvaliteedi ja täpsusega. Abielusõrmuste paariga saate kaasa tasuta kinkekarbi ja tootja poolt graveeringu. Kuldsõrmused on seest kumerdatud. Sõrmuste paari kaal on ca. 13 g (sõltub suurustest). Teemant 0,03ct GH/Si

Rohkem detaile

Sõrmuste andmed

 

Mudel AMBS227600
Materjal 585 valgest kullast (14k) (niklivaba)
Viimistlus matt
Laius 5,5 mm
Vorm ümar
Kivid Teemant 0,03 ct. GH/SI (Briljantlihv)
Suurused 48-72 (sise-ümbermõõt - võimalikud ka muud suurused)
Kaal ca. 13 g (sõltub sõrmuste suurustest)
Tavahind 1300.- EUR

 

Tellimine

Abielusõrmuste tellimise aeg on 14-28 päeva (keskmiselt 18-päeva jooksul). Sõrmuse suuruse määramiseks palume pöördud meie poole. Soovi korral saate suurused määrata ka enamikes juveelipoodides (sellisel juhu oleks vaja küsida ümbermäätu või läbimõõtu).

 

Graveerimine

Pakutavatele sõrmustele kehtib Tootja poolt tasuta graveerimine (vt. "Tagastused ja tehingu tüshistamine"). Tootja pakub seitset erinevat kirjastiili (vt. allolevaid stiile). Lisaks on võimalik graveerida ka Eestis (kirjastiilide valik sõltub kullassepa valikust). Tasuta graveerimine sisaldab kuni 25 sümboli graveerimist valitud 15 kirjastiili hulgast.

 

Kinkekarp

Kõigi abielusõrmustega tuleb kaasa tasuta kinkekarp kahele sõrmusele (paarile).

 

Tagastused ja tehingu tüshistamine

Kuna tegemist on vastavalt kliendi mõõtudele valmistatavate toodetega, siis neid tagastada ei ole võimalik. Juhul, kui tooted on meie laos juba olemas, siis tagastamine on võimalik (v.a. graveeritud sõrmused).


Tasumine

Tasuda on võimalik täissummas või kahes osas 50% ettemaksuga. Tasumisviisid: krediitkaardid PayPal.com vahendusel, ülekandega Sampo Panka, SEB Panka, või Swedbanka ning pangalingi vahendusel.

Omadus Väärtus
Proov 585/14K
Metall valge kuld
Tellimisaeg 14-28 päeva

Külaliste kommentaarid puuduvad.

Kirjuta oma arvustus

Kirjuta oma arvustus